Azərbaycan PR Mütəxəssisləri Assosiasiyası (APRA) və Rusiya İctimaiyyətlə Əlaqələr Assosiasiyasının […]
“Nar”ın sosial layihəsi Beynəlxalq İctimaiyyətlə Əlaqələr Assosiasiyası tərəfindən “Korporativ məsuliyyət” […]
Bakı daha bir beynəlxalq PR foruma - BalticWeekend-ə ev sahibliyi edəcək. Beynəlxalq ekspertlər "Böhran anlarında nüfuzu necə idarə etmək" mövzusunda müzakirələr aparacaqlar. APRA daha bir tədbirin tərəfdaşı olacaq.
Ötən ay Azərbaycanın gözəl paytaxtı olan Bakı şəhəri daha beş ölkənin – Qazaxstan, Qırğızıstan, Türkiyə, Türkmənistan və Özbəkistanın PR paytaxtı oldu
Azərbaycan PR Mütəxəssisləri Assosiasiyası Türkdilli Dövlətlərin PR Mütəxəssislərinin Birinci Bakı […]
26 yanvar 2019-cu il tarixində Bakı şəhərində keçiriləcək “Türkdilli Dövlətlərin PR Mütəxəssislərinin Birinci Bakı Forumu” üçün biletlərin satışına start verilib.
26 yanvar 2019-cu il tarixində Azərbaycan İctimaiyyətlə Əlaqələr Mütəxəssisləri Assosiasiyasının […]
“Metbuat.az-da mətbuat katibləri” layihəsi çərçivəsində hər dəfə dövlət qurumları, özəl təşkilat və müəssisələrdə çalışan mətbuat katibləri ilə sizi yaxından tanış edirik.
İPRA prezidenti Bart de Vries: «Azərbaycan İPRA-da təmsil olunan Qafqaz regionunun ilk ölkəsi ola bilər»
Mətbuat Şurası Azərbaycan İctimaiyyətlə Əlaqələr Mütəxəssisləri Assosiasiyası ilə birlikdə “PR və media dialoqu” mövzusunda tədbir təşkil edib.